Zabrze

Wykonujemy tłumaczenia w wielu miejscowościach na Śląsku, wśród nich jest Zabrze. Już dziś zamów tłumaczenie techniczne, przysięgłe lub biznesowe. Oferujemy najlepszą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Obsługujemy także spotkania biznesowe i szkolenia. Tłumaczymy strony internetowe, w tym sklepów (e-commerce). U nas zamówisz tłumacza do zawarcia aktu notarialnego lub reprezentacji przed sądem.

JAK ZAMÓWIĆ TŁUMACZENIE?

Skorzystaj z zakładki Kontakt lub

  • Zadzwoń
  • Wyślij tekst mailem do bezpłatnej wyceny
  • Ustal formę dostarczenia gotowego tłumaczenia
PROFESJONALNE TŁUMACZENIA OPTIMA
ZABRZE
  • dokumentacje techniczne
  • umowy, pisma procesowe
  • bilanse i raporty finansowe
  • dokumentacje medyczne
  • tłumaczenia przysięgłe

Wykonujemy tłumaczenia z i na różne języki. Aby sprawdzić jakie, otwórz zakładkę JĘZYKI. Jeśli jakiś język jest tam niewymieniony, zadzwoń do nas lub napisz. Staramy się realizować również zamówienia niestandardowe, a zakres naszych specjalizacji się stale powiększa.

Biorąc pod uwagę specjalne potrzeby Klientów, którzy potrzebują obsługi tłumaczeniowej w szczególnie delikatnych sprawach, np. procesowych, aby zapewnić im pełny komfort, możemy zagwarantować wykonanie zlecenia przez tłumacza z innego miasta. Oczywiście wszyscy nasi tłumacze przestrzegają ściśle procedur poufności, a tłumacze przysięgli ponadto są do niej zobowiązani zgodnie z Ustawą o zawodzie tłumacza przysięgłego.

Dzięki naszym kontaktom z Klientami z Zabrza i okolic mieliśmy okazję zapoznać się z niezwykłą historią tych okolic. Historią ludzi o twardych dłoniach i gorących sercach, którzy nigdy niczego nie dostali za darmo. Przez stulecia zmieniali się władcy, a zwykłym ludziom wciąż towarzyszyła ta sama ciężka praca. Od odkrycia pokładów węgla pod koniec XVIII wieku rozpoczęła się stopniowa industrializacja. Wydaje się, że przyniosła ona tyle samo korzyści, co strat. Warto, aby każdy młody Polak odwiedził Kopalnię Guido i Sztolnię Królowa Luiza i zapoznał się z historią wydobycia węgla na tych ziemiach.

Call Now Button