OFERTA

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA

Od 1993 roku nasze Biuro Tłumaczeń OPTIMA zapewnia Klientom wysokiej jakości, profesjonalne tłumaczenia w różnych językach. Wykonujemy przekłady pisemne i ustne w większości języków europejskich oraz w języku chińskim/mandaryńskim.

JAK ZAMÓWIĆ TŁUMACZENIE?

Skorzystaj z zakładki Kontakt lub

  • Zadzwoń
  • Wyślij tekst mailem do bezpłatnej wyceny
  • Ustal formę dostarczenia gotowego tłumaczenia


Mieliśmy przyjemność pracować dla czołowych przedsiębiorstw z Polski i z zagranicy. Współpracowaliśmy przy wdrożeniach nowych technologii, modernizacjach i reorganizacjach. Wykonaliśmy również szereg zamówień dla administracji publicznej, samorządowej oraz Wojska Polskiego. Tłumaczymy dokumenty personalne, notarialne i sądowe. Jesteśmy zespołem osób, które cenią sobie profesjonalizm i skuteczność. Jednocześnie jesteśmy silnie zmotywowani do działania w najlepszym interesie Klienta.

Wybierz, jakiego rodzaju oferta interesuje Cię:

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ,
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
OSOBISTEGO, TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO.

Współpracujemy ze znakomitymi, doświadczonymi i rzetelnymi tłumaczami. Zakres ich umiejętności znacznie wykracza poza wykształcenie filologiczne, a obejmuje również znajomość specjalistycznych zagadnień z wybranych dziedzin wiedzy lub techniki, których dotyczą wykonywane zlecenia. Oczywiście wykonujemy tłumaczenia techniczne, dokumentacji projektowej, norm, atestów, audytów i dopuszczeń. Niewątpliwie mamy tłumaczy z ogromnym doświadczeniem w tym zakresie. Podobnie specjalizujemy się w przekładach umów i kontraktów, jak i w tłumaczeniu spotkań biznesowych i negocjacji.

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA oznaczają również pełną poufność zleceń. Wydaje się, że jest to jedna z głównych kwestii niezwykle istotnych dla naszych Klientów. Powód aby wybrać nasze biuro. Zarówno ci, zlecający przekład kontraktu na milion złotych, jak i ci, którzy potrzebują przetłumaczyć dokumenty z sądu. Wszystkim gwarantujemy, że dostęp do materiałów mają wyłącznie osoby zaangażowane bezpośrednio w realizację danego zamówienia, przy czym – zobowiązane do zachowania poufności odpowiednimi zapisami umownymi. Wśród naszych tłumaczy są tłumacze przysięgli, a ci działają w oparciu o Ustawę o zawodzie tłumacza przysięgłego, która swoimi zapisami reguluje zasady zachowania tajemnicy zawodowej.

tłumaczenia optima
Call Now Button