TŁUMACZENIA UMÓW

Tłumaczenia umów oferujemy przedsiębiorcom i klientom indywidualnym dokonującym jakiegokolwiek obrotu prawnego z podmiotami zagranicznymi. Bez profesjonalnego tłumaczenia można zarówno paść ofiarą celowego oszustwa, jak i ponieść straty w wyniku niezrozumienia wynikających z umowy zobowiązań. Aby temu zapobiec wystarczy zlecić tłumaczenie zwykłe, które pozwoli w pełni poznać warunki kontraktu. Natomiast po to, by dysponować dokumentem uznawanym w postępowaniu sądowym, skarbowym, celnym, należy zlecić tłumaczenie poświadczone. Jeśli nie wiesz, jakie tłumaczenie będzie wymagane w Twojej sytuacji, zadzwoń lub wyślij maila, a postaramy się jak najlepiej doradzić.

JAK ZAMÓWIĆ TŁUMACZENIE?

Skorzystaj z zakładki Kontakt lub

  • Zadzwoń
  • Wyślij tekst mailem do bezpłatnej wyceny
  • Ustal formę dostarczenia gotowego tłumaczenia/odwiedź nas w biurze

NAJPOPULARNIEJSZE PRZYKŁADY TŁUMACZENIA UMÓW:

KONTRAKTY HANDLOWE

Tłumaczymy umowy, jak również rozbudowane porozumienia dotyczące dostaw i wykonawstwa w różnych branżach. Współpracujemy z kancelariami prawniczymi, notariuszami. Dokonujemy przekładu dokumentacji zakupu, przejęcia, fuzji. Gwarantujemy pełną poufność.

UMOWY PARTNERSKIE

Zapewniamy stałą obsługę tłumaczeniową dla firm powiązanych z zagranicznymi partnerami wieloletnimi umowami o współpracy. Na bieżąco aktualizujemy aneksy, zapewniamy spójność terminologii i szybką realizację usług.

UMOWY CYWILNE, O PRACĘ

Dla klientów indywidualnych wykonujemy przekłady umów kupna-sprzedaży, darowizny, umów zleceń oraz umów o pracę. Każdy tekst wyceniamy oddzielnie.

WYKONUJEMY TŁUMACZENIA UMÓW Z RÓŻNYCH JĘZYKÓW

Nasi tłumacze przygotowują przekłady umów praktycznie ze wszystkich języków europejskich. Ponadto również z chińskiego (mandaryńskiego) oraz arabskiego. Więcej o językach, które są w ofercie Biura Tłumaczeń Optima, dowiesz się w zakładce JĘZYKI. Jeśli nie znajdziesz tam języka, w którym masz sporządzoną umowę, nie wahaj się, zadzwoń lub napisz do nas. Niewątpliwie staramy się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych Klientów! Każdy tekst wyceniamy indywidualnie.Tłumaczymy umowy szybko, profesjonalnie i oferujemy konkurencyjne ceny. Relacja jakości do kosztu jest doskonała. W przypadku tłumaczenia poświadczonego zapewniamy wysyłkę gotowego tekstu w kraju i zagranicą.

tlumaczenia-opole.pl

Call Now Button