Poznań

Nasze biuro wykonuje tłumaczenia we wszystkich miastach wojewódzkich, wśród nich jest Poznań. Oferujemy usługi wysokiej jakości, z uwzględnieniem specjalistycznego słownictwa branżowego, realizowane terminowo i w konkurencyjnych cenach.

JAK ZAMÓWIĆ TŁUMACZENIE?

Skorzystaj z zakładki Kontakt lub

  • Zadzwoń
  • Wyślij tekst mailem do bezpłatnej wyceny
  • Ustal formę dostarczenia gotowego tłumaczenia
PROFESJONALNE TŁUMACZENIA OPTIMA
POZNAŃ
  • dokumentacje techniczne
  • umowy, pisma procesowe
  • bilanse i raporty finansowe
  • dokumentacje medyczne
  • tłumaczenia przysięgłe

Biorąc pod uwagę specjalne potrzeby Klientów, którzy potrzebują obsługi tłumaczeniowej w szczególnie delikatnych sprawach, np. procesowych, aby zapewnić im pełny komfort, możemy zagwarantować wykonanie zlecenia przez tłumacza z innego miasta. Oczywiście wszyscy nasi tłumacze przestrzegają ściśle procedur poufności, a tłumacze przysięgli ponadto są do niej zobowiązani zgodnie z Ustawą o zawodzie tłumacza przysięgłego.

Wykonujemy tłumaczenia z i na różne języki. Aby sprawdzić jakie, otwórz zakładkę JĘZYKI. Jeśli jakiś język jest tam niewymieniony, zadzwoń do nas lub napisz. Staramy się realizować również zamówienia niestandardowe, a zakres naszych specjalizacji się stale powiększa.

Oferujemy tłumaczenia spotkań biznesowych i szkoleń w Poznaniu i innych miastach województwa wielkopolskiego. Nasi tłumacze cenią sobie niezmiernie dobrą organizację pracy i przyjazny klimat w firmach, w których realizujemy takie zlecenia. Niewątpliwie pracowitość i perfekcjonizm Wielkopolan są znane w całej Polsce. Nie bez przyczyny to właśnie stąd wywodzą się początki samorządu gospodarczego i samopomocy. Warto wspomnieć działające w latach 1857-1918 Towarzystwo Przyjaciół Nauk Poznańskie. Jakkolwiek początkowo powołane w celu krzewienia nauk humanistycznych, stało się z czasem ośrodkiem prowadzenia badań naukowych, w tym chemicznych i lekarskich. Dzięki aktywności członków stowarzyszenia, wkrótce po odzyskaniu niepodległości, udało się powołać w Poznaniu uniwersytet.

Call Now Button