CENY

Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe

Tłumaczenia tekstów w przystępnych cenach, szybka realizacja, wysoka jakość. Nasze ceny są konkurencyjne. Oznacza to, że nie ścigamy się o najniższą cenę, ale o najlepszą relację pomiędzy atrakcyjną ceną a wysoką jakością. Jeśli chcesz dowiedzieć się mniej-więcej, co jest w tekście, wrzuć go do translatora, a jeśli potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia – zgłoś się do nas!

JAK ZAMÓWIĆ TŁUMACZENIE ?

Skorzystaj z zakładki Kontakt lub

  • Zadzwoń
  • Wyślij tekst mailem do bezpłatnej wyceny
  • Odwiedź nas w biurze

Przed wykonaniem tłumaczenia bezpłatnie wyceniamy każdy rodzaj tekstu. Wszystkie szczegóły realizacji usługi uzgadniamy z klientem.

Brak ukrytych kosztów

Promocje dla stałych klientów

Stosujemy możliwość rozliczeń tłumaczenia tekstów w stałych okresach umownych, z zapewnieniem rabatów oraz bezpłatnego przyspieszenia terminu wykonania. Umowa o współpracy obejmuje również klauzulę poufności.

Zlecenia przyjmujemy w sekretariacie Biura Tłumaczeń OPTIMA, ul. Władysława Reymonta 45, 45-072 Opole, a także na adres e-mail: biuro@tlumaczenia-opole.pl

ROZLICZENIA:

Rozliczamy tłumaczenia w oparciu o liczbę znaków ze spacjami w dokumencie. Możemy „z góry” wycenić tekst na podstawie tekstu źródłowego lub dokładniej po jego przetłumaczeniu. Wystawiamy faktury VAT za tłumaczenia tekstów, a na zaliczki Faktury Pro Forma. Dla klientów z zagranicy mamy możliwość fakturowania oraz płatności w Euro. Termin płatności jest uzależniony od statusu Klienta, jak również dotychczasowego doświadczenia we współpracy.
* Tłumaczenia tekstów zwykłe – strona rozliczeniowa to 1800 znaków ze spacjami
* Tłumaczenia przysięgłe – strona rozliczeniowa to 1125 znaków ze spacjami (tak jak to reguluje Ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego)

Realizujemy tłumaczenia tekstów w językach: angielski, niemiecki, ukraiński, francuski, czeski, słowacki, słoweński, litewski, łotewski, włoski, hiszpański, rosyjski, węgierski, bułgarski, serbski, chorwacki, rumuński, turecki, szwedzki, a także mandaryński /chiński/ i pozostałe niewymienione.

Uwierzytelnienia dokumentów – strona  (języki: angielski i niemiecki, słowacki i ukraiński) to 25% ceny oryginału
Tłumaczenia konsekutywne – za każdą rozpoczętą godzinę zegarową (język: angielski, niemiecki, francuski, czeski, rosyjski, ukraiński)
Usługi przewodnickie: za każdą rozpoczętą godzinę zegarową pracy przewodnika (język: angielski, niemiecki, francuski, czeski, rosyjski, ukraiński).
Proofreading, kolaudacja tekstów – według indywidualnej umowy, zależnie od stopnia skomplikowania tekstu;

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny +48 608495321, również po godzinach pracy biura. W szczególnych sytuacjach naszych klientów, działamy niezawodnie.

Jeśli chcesz zlecić tłumaczenia tekstów, możesz skorzystać z zakładki KONTAKT

Tłumaczenia tekstów

tlumaczenia-opole.pl

Call Now Button