TŁUMACZENIA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Wraz z postępującą globalizacją zwiększa się zapotrzebowanie na profesjonalne tłumaczenia dla klientów indywidualnych. W tej sytuacji oferujemy szeroką gamę usług zarówno tłumaczy przysięgłych, jak i zwykłych, w tym tłumaczenia medyczne. Zapewniamy tłumaczenia prawnicze i urzędowe – m.in. dokumentów sądowych, aktów notarialnych, pełnomocnictw, wyciągów z ksiąg wieczystych i rejestrów. Na przykład: tłumaczenie aktu urodzenia, aktu małżeństwa, aktu zgonu. Przygotowujemy wspólnie z Klientem korespondencję z organami państwowymi lub bankami, piszemy podania i wspieramy w kompletowaniu dokumentów obcojęzycznych. Tłumaczymy również cv, świadectwa pracy, referencje. Organizujemy reprezentację w sądzie i przed notariuszem tłumaczy przysięgłych (odpowiednio do zapisów Ustawy o zawodzie tłumacza przysięgłego)

JAK ZAMÓWIĆ TŁUMACZENIE?

Skorzystaj z zakładki Kontakt lub

  • Zadzwoń
  • Wyślij tekst mailem do bezpłatnej wyceny
  • Ustal formę dostarczenia gotowego tłumaczenia/odwiedź nas w biurze

TŁUMACZENIA MEDYCZNE

Dysponujemy zespołem tłumaczy specjalizujących się w tłumaczeniach tekstów medycznych – wypisy ze szpitala, wyniki badań, zaświadczenia. Te niezwykle trudne i odpowiedzialne zadania realizujemy ze szczególną uważnością. W razie potrzeby, mamy możliwość konsultacji tekstu przez lekarza lub innego specjalistę z dziedziny medycyny.

TŁUMACZENIA NAUKOWO-BADAWCZE

Klientom z wyższych uczelni i instytutów naukowych oferujemy tłumaczenie oraz kolaudację artykułów naukowych i rozpraw. Dotychczas z naszych usług skorzystali pracownicy lokalnych uczelni, jak również Uniwersytetu Jagiellońskiego, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Wykonujemy tłumaczenia dla klientów z zagranicy. Aby uprościć rozliczenia, wystawiamy faktury w Euro i przyjmujemy przelewy w tej walucie. Jeśli chcesz zlecić tłumaczenie aktu urodzenia dziecka z zagranicy, możesz umówić się na odesłanie dokumentu do miejsca zamieszkania.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego po wstępnej wycenie proponujemy Klientowi najkrótszy z możliwych terminów realizacji i potwierdzamy przyjęcie zlecenia – wpłaty zaliczki można dokonać w sekretariacie lub bezpośrednio na firmowe konto.

tłumaczenia dla klientów indywidualnych

W przypadku szczególnie skomplikowanych tłumaczeń, gwarantujemy fachową konsultację tekstów przez uprawnionego konsultanta, w tym także lekarzy i inżynierów. Pracujemy szybko, dokładnie i dyskretnie. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się i zadzwoń. Bez zobowiązań przedstawimy Ci możliwe sposoby załatwienia Twojej sprawy.

Call Now Button