TŁUMACZENIA STRON WWW

Tłumaczenie stron internetowych (witryn www) to poważne zadanie dla odpowiedzialnych tłumaczy, dysponujących doskonałym warsztatem językowym oraz dużą kreatywnością literacką.

Strona internetowa jest wizytówką firmy, dlatego warto zadbać by przygotowanie wersji obcojęzycznych zlecić prawdziwym fachowcom. Tym bardziej, że nieudolne tłumaczenie może narazić firmę na straty wizerunkowe oraz doprowadzić do nieporozumień.

Dobrze przygotowana strona umożliwi pozyskanie wielu klientów z zagranicy.

JAK ZAMÓWIĆ TŁUMACZENIE?

Skorzystaj z zakładki Kontakt lub

  • Zadzwoń
  • Wyślij tekst mailem do bezpłatnej wyceny
  • Ustal formę dostarczenia gotowego tłumaczenia/odwiedź nas w biurze

Biuro Tłumaczeń Optima zapewnia wysoką jakość tłumaczenia oraz możliwość aktualizacji wpisów na bieżąco. Wykonujemy przekłady zarówno typowych witryn firmowych, jak i sklepów internetowych oraz aplikacji. Współpracujemy z informatykami oraz grafikami. Zapewniamy również nagrania ścieżek dźwiękowych w językach obcych oraz języku polskim na strony www.

NA JAKIE JĘZYKI WYKONUJEMY TŁUMACZENIA STRON WWW?

W zakładce JĘZYKI znajdziesz wykaz języków z jakich i na jakie wykonujemy tłumaczenia witryn www. Jeśli nie znajdziesz tam języka, który Cię interesuje, nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie w takiej sytuacji.

JAK ZAMÓWIĆ TŁUMACZENIE STRONY INTERNETOWEJ?

  • Zadzwoń
  • Wyślij tekst do bezpłatnej wyceny
  • Odwiedź nas w biurze
Skorzystaj z zakładki Kontakt

Naszym Klientom oferujemy z zasady bezpłatną wycenę zlecenia. W przypadku bardzo rozbudowanych stron wymaga to przygotowania materiału do tłumaczenia przez administratora strony lub zlecenia nam tej usługi. Oferujemy również bezpłatne konsultacje dotyczące optymalizacji strony.

COPYWRITING

Ponadto świadczymy również usługi copywritingu, czyli profesjonalnego przygotowania tekstu do publikacji, zarówno w języku polskim, jak i w językach obcych. Jeśli masz pomysł na biznes i potrzebujesz pomocy w tym, aby opisać go ciekawie dla Twoich przyszłych klientów, skontaktuj się z nami! W obecnych czasach rynek jest otwarty dla przedsiębiorców z różnych krajów, dlatego więc tłumaczenie stron internetowych jest tak potrzebną usługą.

tlumaczenia-opole.pl

Call Now Button