UKRAIŃSKI / переклад

Zapotrzebowanie na usługi tłumaczenia z i na język ukraiński/переклад jest ogromne. W Optimie dysponujemy gronem wykwalifikowanych tłumaczy mogących zapewnić osobom z Ukrainy profesjonalny przekład dokumentów – aktów stanu cywilnego, świadectw i dyplomów, potwierdzenia kwalifikacji i uprawnień.

JAK ZAMÓWIĆ TŁUMACZENIE?

Skorzystaj z zakładki Kontakt lub

  • Zadzwoń
  • Wyślij tekst mailem do bezpłatnej wyceny
  • Ustal formę dostarczenia gotowego tłumaczenia

Tłumaczenia poświadczone

Ukraiński przysięgłe – tłumaczenia w języku ukraińskim realizujemy w najszybszym możliwym terminie i bez wątpienia przy zastosowaniu konkurencyjnych cen, często ryczałtowych.

Zlecenia przyjmujemy drogą mailową lub osobiście, zatem możemy odpowiedzieć również na potrzeby osób, które dopiero planują przyjazd do Polski.

Konkretnie – umożliwiamy przesłanie skanów dokumentów na nasz e-mail: biuro@tlumaczenia-opole.pl. Wycenimy dla Państwa przesłane dokumenty i drogą zwrotną podamy koszty tłumaczenia, termin realizacji i nr konta do wpłaty. Oryginały można okazać następnie przy odbiorze gotowych tłumaczeń w biurze. W ten sam sposób oczywiście można zlecić również tłumaczenia zwykłe.

Jednocześnie oferujemy tłumaczenie ukraiński/переклад na języki trzecie – niemiecki, angielski, hiszpański i inne. Jest bardzo ważne dla osób, które pragną wyjechać do innego kraju w Europie.

Українська – присяжний переклад українською мовою здійснюємо у найшвидше можливі терміни зі застосуванням конкурентних цін, часто зі знижками.

Замовлення приймаємо електронною поштою або особисто.

У добу пандемії запрошуємо надсилати скановані документи на нашу скриньку e-mail: biuro@tlumaczenia-opole.pl. Ми оцінюємо для Вас надіслані документи і в листі-відповіді надішлемо вартість перекладу, термін реалізації і номер рахунку для оплати. Оригінали документів можна пред’явити під час одержання готових перекладів у офісі.

Ukraiński przysięgłe

Tłumaczenia zwykłe – UKRAIŃSKI

Wszystkich pracodawców zatrudniających obecnie pracowników z Ukrainy zapraszamy do naszego biura. W związku z podejmowaniem pracy w Polsce przez osoby z Ukrainy nieznające języka polskiego, niezbędne jest dostarczenie im odpowiedniej dokumentacji w rodzimym języku. Więc jeśli macie Państwo taką sytuację, to już dziś skontaktujcie się z nami. Szybko i prawidłowo przetłumaczymy dla Państwa wszystkie niezbędne dokumenty pracownicze, aby mogły być uznane w razie kontroli w zakładzie przez PIP. Dokumentacja dwujęzyczna to niewątpliwie podstawa „spokojnego” snu przedsiębiorcy.

Zlecenia tłumaczeń przysięgłych przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00, a czas realizacji to standardowo 2 dni.
Przy większych zleceniach stosujemy stawki ryczałtowe, a więc bezpieczne dla zamawiającego.

Ponadto specjalizujemy się także w tłumaczeniach technicznych -ukraiński/переклад. Wykonujemy, na przykład, przekłady książek serwisowych urządzeń, artykułów naukowych.

Aby zapoznać się ze standardami naszej pracy, kliknij TUTAJ

 

Запрошуємо до нашого офісу всіх роботодавців, які працевлаштовують працівників з України. Ми швидко та правильно перекладемо для Вас всі необхідні документи, пов’язані з працевлаштуванням і вимагаються Національною інспекцією праці (PIP).
Двомовна документація є підставою для спокою підприємця.

Ми приймаємо замовлення на виконання присяжних перекладів з понеділка до п’ятниці з 10.00 до 17.00 год., а час виконання зазвичай становить 2 дні.

Надаємо знижки для великих замовлень.

Ми також спеціалізуємося на технічному перекладі.

УКРАЇНСЬКІ присяжні переклади – це наша спеціалізація.

JAK ZAMÓWIĆ TŁUMACZENIE?

  • Zadzwoń
  • Wyślij tekst do bezpłatnej wyceny
  • Odwiedź nas w biurze

Skorzystaj z zakładki Kontakt

Call Now Button