Oferta tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń OPTIMA

Oferta tłumaczeń Biura Tłumaczeń OPTIMA od 1993 roku, jest nieustannie rozwijana dla Państwa potrzeb w zakresie wszystkich tłumaczeń pisemnych i ustnych języków europejskich oraz w języku chińskim/mandaryńskim.
Mieliśmy przyjemność pracować dla czołowych przedsiębiorstw z Polski i z zagranicy. Współpracowaliśmy przy wdrożeniach nowych technologii, modernizacjach i reorganizacjach. Wykonaliśmy również szereg zamówień dla administracji publicznej, samorządowej oraz Wojska Polskiego.
Nasi tłumacze specjalizują się w :
* tłumaczeniach biznesowych – m.in. oferty, atesty i certyfikaty, dokumenty przetargowe, specyfikacje, umowy, kontrakty i porozumienia, obsługa konferencji i negocjacji;
* tłumaczeniach finansowych – m.in. analizy, opinie, raporty, bilanse, faktury, zeznania podatkowe i dokumenty celne;
* tłumaczeniach technicznych – m.in. instrukcje, opisy techniczne, książki serwisowe, karty gwarancyjne, certyfikaty, dokumentacje techniczno-ruchowe, szkolenia i wdrożenia w przemyśle;
* tłumaczeniach prawniczych i urzędowych – m.in. dokumenty sądowe, akty notarialne, pełnomocnictwa, wyciągi z ksiąg wieczystych i rejestrów, korespondencja z organami państwowymi, reprezentacja w sądzie i przed notariuszem przez tłumaczy przysięgłych;
* tłumaczeniach konsekutywnych – obsługa spotkań biznesowych, zespołów, wdrożeniowych, prezentacji, szkoleń itp.;
* pisaniu podań i kompletowaniu dokumentów obcojęzycznych;

Prowadzimy dodatkowo usługi przewodnickie w Polsce i za granicą.

KOMPETENCJE:
Od początku naszej działalności współpracujemy ze znakomitymi, doświadczonymi i rzetelnymi tłumaczami. Zakres ich umiejętności znacznie wykracza poza wykształcenie filologiczne, a obejmuje również znajomość specjalistycznych zagadnień z wybranych dziedzin wiedzy lub techniki, których dotyczą wykonywane tłumaczenia.

Tłumaczenia poświadczone z języka angielskiego /potocznie zwane przysięgłymi/ zlecacie Państwo bezpośrednio Tłumaczowi Przysięgłemu mgr Tomaszowi Sawickiemu, który aktywnie działa w branży od 1997 roku.

Tłumacz Przysięgły mgr Tomasz Sawicki specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych i medycznych.

Pracujemy szybko, dokładnie i dyskretnie

W przypadku szczególnie skomplikowanych tłumaczeń, gwarantujemy fachową konsultację tekstów przez uprawnionego konsultanta, w tym także lekarzy i inżynierów.

DOSTĘPNOŚĆ USŁUG:
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Po wstępnej wycenie proponujemy Klientowi najkrótszy z możliwych terminów realizacji i potwierdzamy przyjęcie zlecenia – wpłaty zaliczki można dokonać w sekretariacie lub bezpośrednio na firmowe konto.

Dla stałych klientów jesteśmy dostępni 12 godzin dziennie a także w soboty i niedziele.